پمپ کفکش توانپمپ کفکش توان در حال حاضر به عنوان یکی از باکیفیت ترین کفکش های بازار شناخته می شود که در ساخت آن تمامی اصول کیفی رعایت شده و تجهیزات مدرن مورد استفاده قرار گرفته است. کیفیت پمپ کفکش توان که یک محصول داخلی است به اندازه ای می باشد که توانسته با انواع پمپ های کفکش خارجی به رقابت بپردازد.

از جمله ویژگی های کلی پمپ کفکش توان باید به مواردی از جمله تعمیر آسان، قیمت مناسب، کیفیت عملکرد بالا، قطعات یدکی فراوان، سهولت در نصب، راندمان بالا و.... اشاره کرد.


از جمله کاربردهای پمپ کفکش توان می توان موارد زیر را برشمرد:

پمپ کفکش توان برای آبیاری

• پمپ کفکش توان برای تخلیه آب چاله آسانسور

• پمپ کفکش توان برای فواره ها و آب نما

• پمپ کفکش توان برای تخلیه آبگیرها

• پمپ کفکش توان برای استخرهای پرورش ماهی

• پمپ کفکش توان برای انتقال مواد شیمیایی

• پمپ کفکش توان برای حفاری چاه

• پمپ کفکش توان برای تخلیه آب استخر

• پمپ کفکش توان برای مصارف خانگی


در خرید پمپ کفکش توان باید ابتدا مشخص کنید که به چه دلیل و برای انجام چه نوع کاری نیاز به این پمپ دارید. بعد از مشخص شدن این موضوع می توانید بهترین نوع و مدل پمپ کفکش توان را انتخاب و خریداری نمایید. توجه داشته باشید که با توجه به فاکتورهای مختلف، قیمت پمپ کفکش توان نیز متغیر خواهد بود.

یکی از موارد مهم در رابطه با پمپ های کفکش نحوه استفاده و نگهداری آنهاست. دقت کنید که پمپ کفکش توان را به طور منظم سرویس کرده و شرایط کاری سنگینی را برای آن ایجاد نکنید تا کمتر دچار استهلاک شود. اما طبیعتا پمپ های کفکش بعد از چند سال کار مداوم نیاز به تعمیر پیدا می کنند. در صورتی که نیاز به تعمیر پمپ کفکش توان پیدا کردید خیالتان از بابت تامین قطعات پمپ کفکش و همچنین وجود تعمیرکار ماهر این نوع پمپ راحت خواهد بود.


پمپ کفکش راد
پمپ کفکش راد یکی از تولیدکنندگان بزرگ کشور در حوزه تولید انواع پمپ های کفکش و لجن کش می باشد. محصولات این گروه صنعتی با استفاده از فناوری روز و جدیدترین تجهیزات تولید می شود و رقابت پایاپایی را با انواع برندهای خارجی تولید کننده پمپ دارد.

مدل پمپ های کفکش تولیدی این شرکت تکفاز و دوجداره بوده و جنس بدنه و پروانه این پمپ ها از جنس استیل می باشد.

ضمن اینکه بوش های این پمپ ها با ویژگی ضد سایش ساخته شده اند که موجب بالا رفتن عمر بلبرینگ و همچنین بهینه کردن مصرف انرژی خواهد شد. استاتور و روتور پمپ کفکش راد از ورق های سیلیس دار باکیفیت تولید شده و از نظر سایز کاملا مطابق استانداردهای بین المللی می باشد.

قیمت پمپ کفکش توان و قیمت پمپ کفکش راد کاملا مناسب و به صرفه می باشد و با توجه به مواردی از جمله حداکثر آمپر، حداکثر ارتفاع، حداکثر آبدهی، دهانه خروجی و فلوتر دار بودن و نبودن تعیین می شود. ضمن اینکه کیفیت بالای این پمپ ها باعث می شود تا سال ها نیاز به خدمات تعمیر پمپ کفکش راد نداشته باشید. ضمن اینکه در صورت نیاز به تعمیر نیز خیالتان بابت وجود قطعات مورد نیاز و تعمیرکار راحت خواهد بود.

مقاله مرتبط


پمپ کفکش

در صورتی که برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز خود از طریق استخراج از چاه هستید باید فرآیند پاکسازی و تحویل آن را اجرا کنید. اما این کار از چه طریقی ممکن است؟

پمپ کفکش چیست؟

پمپ کفکش که به پمپ چاهی نیز معروف است در زمره پمپ های سانتریفیوژ مستغرق قرار گرفته و به منظور انتقال سیالات تمیز مانند آب استفاده می شود.

ویژگی های پمپ کفکش چیست؟

پمپ های کفکش از جمله الکتروپمپ های مستغرق سانتریفیوژ محسوب می شوند که دارای انواع مختلف سه فاز، تکفاز، فلوتردار و... می باشند.

نحوه عملکرد پمپ کفکش

آیا به دنبال وسیله ای برای تخلیه آب استخر و نهرها و امثالهم هستید؟ پمپ ها بهترین وسیله برای انجام این کار هستند که برای مکش سیال ها و گازها مورد استفاده قرار می گیرند.