مزایای پمپ کف کش توان


مزایای پمپ کف کش توان
پمپ کفکش توان از پمپ های با کیفیت و پر طرفدار موجود در بازار به حساب می آید. این پمپ کف کش یا لجن کش نیز همانند بسیاری از برند های دیگر شامل پمپ های کف کش خانگی و پمپ های کف کش صنعتی می شود. استفاده ی سریع و آسان، طراحی و تولید بسیار ساده ی محصول، خدمات و سرویس های در دسترس و قطعات یدکی فراوان از مزایای پمپ کفکش توان می باشد که جایگاه خاصی را به این پمپ ها داده است. طراحی و تولید ساده ی این محصول موجب شده است تا عملیات تعمیرات به سادگی و بدون پیچیدگی انجام شود. همچنین استفاده از تکنولوژی به روز دنیا، به کار گیری ماشین آلات صنعتی پیشرفته، بهره بردن از مهندسان حرفه ای و به کار بردن بهترین مواد اولیه در ساخت تولید این محصول، باعث کیفیت بالای آن و رضایت مشتریان شده است.

@image

کاربرد پمپ کف کش توان
پمپ لجن کش می تواند از جنس های مختلفی باشد. چدن، برنز و استیل جنس بسیاری از پمپ های کف کش را تشکیل می دهند. پمپ های کف کش استیل دارای بدنه و پروانه ی استیل هستند. اگر قرار است از پمپ در جایی استفاده کنید که مایع یا سیال خاصیت اسیدی و خورندگی دارد، قطعا بهترین انتخاب شما پمپ استیل خواهد بود. در غیر اینصورت سیال اسیدی باعث خورندگی سریع پمپ شما می شود و پس از مدتی آن را از کار می اندازد. پمپ کفکش توان یکی از تولید کنندگان انواع پمپ های کف کش استیل در ایران است. این پمپ ها در مکان های مختلفی کاربرد دارند. در زیر برخی از این کاربرد ها را مشاهده می کنید.

• پمپاژ آب های گل آلود

• پمپاژ آب صاف

• تخلیه ی پس آب های باران

• لایروبی استخر ها، مخازن و چاه ها

• تخلیه ی چاه های فاضلاب

• پمپاژ دوغاب و مواد ساختمانی رقیق

• آبیاری باغ ها و گلخانه ها

مقاله مرتبط


ویژگی های پمپ کفکش چیست؟

پمپ های کفکش از جمله الکتروپمپ های مستغرق سانتریفیوژ محسوب می شوند که دارای انواع مختلف سه فاز، تکفاز، فلوتردار و... می باشند.

نحوه عملکرد پمپ کفکش

آیا به دنبال وسیله ای برای تخلیه آب استخر و نهرها و امثالهم هستید؟ پمپ ها بهترین وسیله برای انجام این کار هستند که برای مکش سیال ها و گازها مورد استفاده قرار می گیرند.