به روز ترین تکنولوژی با الکتروموتور ABB


به روز ترین تکنولوژی با الکتروموتور ABB
الکترو موتور ABB و به طور کل صنایع تولیدی ABB رنج وسیعی از کارآمدترین و مطمئن ترین موتور ها و ژنراتور ها را برای فعالیت های خاصی که مد نظرتان است ارائه می دهد. صنایع ABB با استفاده از بهترین متخصصان و همچنین بالاترین تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کن که می توانند به هر صنعتی کمک کنند و هر دستگاهی را به لول های بالا تری ارتقاء دهند. این ارتقاء می تواند به وسیله ی کارآمد کردن ذخیره ی انرژی تحت شرایط درخواستی مشتری صورت بگیرد. موتور های الکتریکی این کمپانی در مدل های تک فاز و سه فاز ارائه می شوند که از توان 0.75 کیلووات تا توان 1000 کیلووات را در بدنه ی آلومینیومی خود ایجاد می کند. ترکیب به کار بردن بهترین تکنولوژی به همراه استفاده از بهترین مواد اولیه الکترو موتور ABB و ژنراتور ها از ویژگی این محصولات است. ABB پیشتاز تولید الکتروموتور ها و ژنراتور های ولتاژ پایین، ولتاژ متوسط و ولتاژ بالا است. همچنین این محصولات در توان های مختلف عرضه شده اند که می تواند برای کاربرد های صنعتی و عمومی موثر باشد.

@image

الکتروموتور ABB در بیش از 100 کشور جهان
زمانی که صحبت از کیفیت و محبوبیت بالای برند ABB صحبت می شود، همین بس که الکترو موتور ABB در بیش از 100 کشور جهان عرضه شده و مشتریان فراوانی دارد. بیش از 90 مرکز تجاری و نمایندگی این برند در کشور های مختلف موجود است و علاوه بر گسترش روابط تجاری، از این طریق خدمات لازم را به مشتری های خود در سراسر دنیا ارائه می دهد. ABB در سال 1883 در کشور فنلاند اقدام به شروع فعالیت های تولیدی خود کرده و اکنون یکی از قطب های این صنعت به حساب می آید. پشتیبانی و خدمات پس از فروش این کمپانی چه برای الکترو موتور ABB و چه سایر محصولات، از ویژگی های بارزی است که می توانید آن را لمس کنید.

مقاله مرتبط


الکتروموتور چیست؟

با عبور جریان از یک هادی نوعی میدان مغناطیسی در اطراف آن ایجاد خواهد شد. در صورتی که هادی مذکور در میدان قطب های یک مغناطیس قرار بگیرد دو میدان به وجود آمده بر روی همدیگر تاثیر خواهند گذاشت.