بررسی دیزل ژنراتور پرکینز


بررسی دیزل ژنراتور پرکینز
دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتورهای پرکینز کلیه متعلقات یک ژنراتور دیزلی مثل باطری خشک اتمی، مخزن سوخت روزانه، لرزه گیر آکاردئونی، ضربه گیر، زیر شاسی و سرویس روغن آماده به کار را در اجزای خود دارند.

وجود این قطعات باعث کیفیت مناسب این دیزل ژنراتور های شرکت پرکینز شده است.

این ژنراتورهای دیزلی در ابعاد مختلف و با تنوع ساختاری روانه بازار شده است.

تمامی محصولات این شرکت توسط متخصصان خبره و آشنا به نیاز مردم ساخته می شوند.

مشتریان می توانند با توجه به کاربرد دیزل ژنراتور پرکینز و همچنین قیمت آن نسبت به خرید مدل مناسب آنها اقدام کنند.

@image

ویژگی های انواع دیزل ژنراتور پرکینز
دیزل ژنراتور پرکینز معمولا در سرعت های کاری مختلفی ساخته شده اند.

به طور مثال یکی از محبوبیت ترین و پر کاربردترین دیزل ژنراتورها به اسم دیزل ژنراتور پرکینز 50 کاوا دارای سرعت کاری 1500 و 1800 دور در دقیقه می باشد. دور 1800 در این دیزل ژنراتورها در حالت آماده به کار بودن دارای توان 59 ولت آمپر است.

@image

دیزل ژنراتورهای این شرکت معمولا دارای یک سیستم خنک کننده به وسیله آب و همچنین سیستم ورودی هوا توربو شارژ هستند.

حجم مخزن این ژنراتورها با توجه به کاربرد آنها متفاوت است. حجم مخزن دیزل ژنراتور 50 کاوا برابر 3/3 لیتر است و شدت جریان داخلی 72 آمپر است.

موتور دیزل ژنراتورهای پرکینز که وظیفه تولید انرژی مکانیکی برای دیگر قطعات را به عهده دارد اکثراً تولید کشور انگلستان هستند.

شرکت پرکینز برای این محصولات خود گارانتی معتبر در نظر گرفته است.

این شرکت در زمینه پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش مناسب برای دیزل ژنراتور های تولیدی خود از پیشگامان این عرصه بوده و رضایت طیف گسترده ای از مشتریان بازار را جلب نموده است.

دیزل ژنراتور پرکینز این انتخاب را به مشتری داده است تا در صورت تمایل بتواند از وسایل و خدمات جانبی این محصولات نیز به راحتی استفاده نماید.

مثلا برای ژنراتور پرکینز 50 کاوا می توان تابلو ATS مجهز به کنترل دیجیتال یا امکان اتصال به شبکه برق سراسری را فراهم نمود.

مقاله مرتبط


بررسی ویژگی های دیزل ژنراتور ولوو

شرکت ولوو پنتا [(a)|دیزل ژنراتور ولوو|/دیزل-ژنراتور-ولوو] را برای رضایت بیشتر مشتریان با کیفیت بالا وارد بازار نموده است. از مهم ترین ویژگی های [(a)|دیزل ژنراتور ولوو|/دیزل-ژنراتور-ولوو] می توان به دوست دار محیط زیست بودن آنها و همچنین مصرف سوخت کمتر نسبت به نمونه های مشابه است. [(a)|دیزل ژنراتور ولوو|/دیزل-ژنراتور-ولوو] در انواع مختلف جهت استفاده در محیط های گوناگون توسط شرکت ولوو پنتا عرضه می شود.